Розклад рейсів

Понеділок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PC432 Стамбул ― Запоріжжя 02:10 Pegasus
PC433 Запоріжжя ― Стамбул 03:05 Pegasus
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30 МАУ
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Мотор Січ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Мотор Січ
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55:00 МАУ
LO745 Варшава ― Запоріжжя 14:05:00 LOT
LO746 Запоріжжя ― Варшава 14:45:00 LOT
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
SQP7152 Шарм-ель-Шейх — Запоріжжя 13:05:00 SkyUp
SQP7151 Запоріжжя — Шарм-ель-Шейх 14:05:00 SkyUp
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 МАУ
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 17:15:00 Мотор Січ
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Мотор Січ
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 МАУ

Вівторок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30:00 МАУ
MSI317 Запоріжжя — Мінськ 06:45 Мотор Січ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Мотор Січ
M9205 Запоріжжя ― Київ 07:50 Мотор Січ
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55:00 МАУ
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 МАУ
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
MSI318 Мінськ — Запоріжжя 17:15:00 Мотор Січ
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Мотор Січ
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 МАУ

Середа

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PC 432 Стамбул — Запоріжжя 02:10:00 Pegasus Airlines
PC 433 Запоріжжя — Стамбул 06:45:00 Pegasus Airlines
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30 UIA
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Motor Sich
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20 Motor Sich
UTN6112 Анталія — Запоріжжя 09:30:00 Azur Air Ukraine
UTN6111 Запоріжжя — Анталія 10:30:00 Azur Air Ukraine
PQ745 Барселона — Запоріжжя 15:10:00 SkyUp
PQ744 Запоріжжя — Барселона 16:10:00 SkyUp
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55:00 UIA
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 17:15:00 Motor Sich
LO747 Варшава ― Запоріжжя 17:20:00 LOT
LO748 Запоріжжя ― Варшава 18:05:00 LOT
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 UIA

Четвер

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
QU6132 Шарм-ель-Шейх ― Запоріжжя 01:30:00 Azur Air
QU6131 Запоріжжя ― Шарм-ель-Шейх 03:05:00 Azur Air
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30:00 UIA
MSI317 Запоріжжя — Мінськ 06:45 Motor Sich
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Motor Sich
UTN6142 Даламан — Запоріжжя 09:30:00 Azur Air Ukraine
UTN6141 Запоріжжя — Даламан 10:30:00 Azur Air Ukraine
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55:00 UIA
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 13:10:00 Pegasus
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 13:50:00 Pegasus
LOT 745 Варшава — Запоріжжя 14:05:00 Polish Airlines LOT
LOT 746 Запоріжжя — Варшава 14:45:00 Polish Airlines LOT
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
MSI318 Мінськ — Запоріжжя 17:15 Motor Sich
MSI319 Запоріжжя — Бургас 18:30:00 Motor Sich
MSI320 Бургас — Запоріжжя 23:50:00 Motor Sich
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 UIA

П'ятниця

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30:00 МАУ
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Мотор Січ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Мотор Січ
BKV2066 Шарм-ель-Шейх ― Запоріжжя 11:25:00 Буковина
BKV2065 Запоріжжя ― Шарм-ель-Шейх 13:00:00 Буковина
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55:00 МАУ
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 МАУ
PS5272 Шарм-ель-Шейх ― Запоріжжя 13:45 МАУ
PS5271 Запоріжжя ― Шарм-ель-Шейх 14:55 МАУ
MSI318 Мінськ — Запоріжжя 17:15:00 Мотор Січ
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Мотор Січ
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 МАУ

Субота

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PC 432 Стамбул — Запоріжжя 02:10:00 Pegasus Airlines
PC 433 Запоріжжя — Стамбул 03:10:00 Pegasus Airlines
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30:00 UIA
MSI317 Запоріжжя — Мінськ 07:45:00 Motor Sich
M9203 Запоріжжя ― Київ 08:30:00 Motor Sich
UTN6112 Анталія — Запоріжжя 09:30:00 Azur Air Ukraine
UTN6111 Запоріжжя — Анталія 10:30:00 Azur Air Ukraine
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55:00 UIA
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
BKV2066 Шарм ель Шейх — Запоріжжя 11:25 Буковина
BKV2065 Запоріжжя ―Шарм ель Шейх  13:00 Буковина
MSI318 Мінськ — Запоріжжя 17:15:00 Motor Sich
LOT747 Варшава — Запоріжжя 17:20 ЛОТ
LOT748 Запоріжжя ―Варшава 18:05
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 UIA

Неділя

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
QU 6132 Шарм-ель-Шейх ― Запоріжжя 01:30:00 Azur Air
QU 6131 Запоріжжя ― Шарм-ель-Шейх 03:30:00 Azur Air
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30:00 МАУ
M9 317 Запоріжжя ― Мінськ 07:45:00 Мотор Січ
7W8692 Анталія — Запоріжжя 07:15:00 Windrose Airlines
7W8691 Запоріжжя — Анталія 08:25:00 Windrose Airlines
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 09:20:00 Pegasus Airlines
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 10:00:00 Pegasus Airlines
TK 1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK 1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55:00 МАУ
LO 745 Варшава ― Запоріжжя 14:05:00 LOT
LO 746 Запоріжжя ― Варшава 14:45:00 LOT
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 МАУ
M9 318 Мінськ ― Запоріжжя 17:15:00 Мотор Січ
M9 319 Запоріжжя — Бургас 18:30:00 Мотор Січ
M9 320 Бургас — Запоріжжя 23:50:00 Мотор Січ
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 МАУ
M9 204 Київ ― Запоріжжя 21:45:00 Мотор Січ