Розклад рейсів

Понеділок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 4157 Запоріжжя – Анталія 02:55 Sky Up 30.08.21 – 27.09.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 02:00 Austrian Airlines 05.07.21 – 25.10.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 05.07.21 – 25.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
М9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
PQ 4158 Анталія – Запоріжжя 08:35 Sky Up 30.08.21 – 27.09.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 09:35 Sky Up 30.08.21 – 27.09.21
PS 6272 Анталія – Запоріжжя 10:40 МАУ 06.09.21 – 25.10.21
PS 6271 Запоріжжя – Анталія 11:40 МАУ 06.09.21 – 25.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:20 Windrose Airlines 27.09.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:20 Windrose Airlines 01.10.21 – 29.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 20.09.21
QU 6112 Анталія – Запоріжжя 11:30 Азур Ейр Україна 16.08.21 – 27.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:00 Windrose Airlines 27.09.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:00 Windrose Airlines 01.10.21 – 29.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:15 Windrose Airlines 20.09.21
QU 6111 Запоріжжя – Анталія  12:30 Азур Ейр Україна 16.08.21 – 27.10.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 12:10 МАУ 24.05.21 – 18.10.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 13:30 МАУ 24.05.21 – 18.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 15:10 Sky Up 30.08.21 – 27.09.21
PQ 529 Запоріжжя – Іракліон 16:00 Sky Up 30.08.21 – 29.09.21
PQ 4158 Анталія – Запоріжжя 15:55 Sky Up 04.10.21 – 25.10.21
PQ 4157 Запоріжжя – Анталія 16:45 Sky Up 04.10.21 – 25.10.21
ТК 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:50 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
M9 202 Київ ― Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
ТК 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:40 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 530 Іракліон – Запоріжжя 22:20 Sky Up 30.08.21 – 29.09.21

Вівторок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 6281 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 00:30 Sky Up 06.07.21 – 28.09.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
M9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
PQ 6250 Хургада – Запоріжжя 08:55 Sky Up 05.10.21 – 12.10.21
PQ 6249 Запоріжжя – Хургада  09:45 Sky Up 05.10.21 – 12.10.21
PQ 6282 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 09:10 Sky Up 06.07.21 – 28.09.21
PQ 4253 Запоріжжя – Анталія  09:55 Sky Up 28.09.21
PQ 6282 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 09:10 Sky Up 05.10.21 – 26.10.21
PQ 6281 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх  10:00 Sky Up 05.10.21 – 26.10.21
PQ 587 Запоріжжя – Тирана 10:00 Sky Up 06.07.21 – 21.09.21
PS 7072 Анталія – Запоріжжя 10:50 МАУ 06.07.21 – 22.10.21
PS 7071 Запоріжжя – Анталія 12:10 МАУ 06.07.21 – 22.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 01.09.21 – 30.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 01.09.21 – 30.10.21
7В 2010 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 12:10 Bees Airline 19.10.21 – 26.10.21
7В 2009 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 13:10 Bees Airline 19.10.21 – 26.10.21
PC 432 Стамбул – Запоріжжя 13:45 Pegasus Airlines 30.03.21 – 26.10.21
PC 433 Запоріжжя – Стамбул 14:35 Pegasus Airlines 30.03.21 – 26.10.21
PQ 6250 Хургада – Запоріжжя 14:10 Sky Up 19.10.21 – 26.10.21
PQ 6249 Запоріжжя – Хургада  15:00 Sky Up 19.10.21 – 26.10.21
PQ 588 Тирана – Запоріжжя 15:25 Sky Up 06.07.21 – 21.09.21
PQ 4254 Анталія – Запоріжжя 15:25 Sky Up 28.09.21
PQ 429 Запоріжжя – Батумі 16:15 Sky Up 01.06.21 – 28.09.21
PQ 4254 Анталія – Запоріжжя 16:15 Sky Up 05.10.21
PQ 4253 Запоріжжя – Анталія  17:15 Sky Up 05.10.21
PQ 4254 Анталія – Запоріжжя 16:40 Sky Up 12.10.21 – 26.10.21
PQ 4253 Запоріжжя – Анталія 17:30 Sky Up 12.10.21 – 26.10.21
PQ 4254 Анталія – Запоріжжя 16:50 Sky Up 21.09.21
PQ 4253 Запоріжжя – Анталія 17:40 Sky Up 21.09.21
ТК 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:50 Turkish Airlines 01.08.21 – 30.10.21
M9 202 Київ – Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
ТК 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:40 Turkish Airlines 01.08.21 – 30.10.21
PQ 430 Батумі – Запоріжжя 21:45 Sky Up 01.06.21 – 03.10.21

Середа

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 4351 Запоріжжя- Анталія 00:15 Sky Up 22.09.21
PQ 4351 Запоріжжя- Анталія 00:45 Sky Up 29.09.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 02:00 Austrian Airlines 07.07.21 – 27.10.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 07.07.21 – 27.10.21
PQ 4352 Анталія – Запоріжжя 06:25 Sky Up 25.08.21 – 29.09.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 07:15 Sky Up 25.08.21 – 29.09.21
М9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ  29.03.21 – 29.10.21
ТК 1479 Стамбул – Запоріжжя 09:05 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
QU 642 Даламан – Запоріжжя 09:30 Азур Ейр Україна 02.06.21 – 27.10.21
ТК 1480 Запоріжжя – Стамбул 09:55 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
QU 6353 Запоріжжя – Бодрум 10:30 Азур Ейр Україна 02.06.21 – 27.10.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 10:30 МАУ 23.06.21 – 20.10.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 11:50 МАУ 23.06.21 – 20.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:20 Windrose Airlines 13.09.21 – 29.09.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:20 Windrose Airlines 01.10.21 – 29.10.21
QU 6312 Анталія – Запоріжжя 11:50 Азур Ейр Україна 25.08.21 – 27.10.21
PQ 6382 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 11:50 Sky Up 06.10.21 – 27.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:00 Windrose Airlines 13.09.21 – 29.09.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:00 Windrose Airlines 01.10.21 – 29.10.21
PQ 6381 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 12:40 Sky Up 06.10.21 – 27.10.21
QU 6311 Запоріжжя – Анталія 13:00 Азур Ейр Україна 25.08.21 – 27.10.21
PQ 4352 Анталія – Запоріжжя 15:55 Sky Up 06.10.21 – 27.10.21
QU 6354 Бодрум – Запоріжжя 16:30 Азур Ейр Україна 02.06.21 – 27.10.21
PQ 4351 Запоріжжя- Анталія 16:45 Sky Up 06.10.21 – 27.10.21
QU 641 Запоріжжя – Даламан 17:35 Азур Ейр Україна 02.06.21 – 27.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 18:20 Sky Up 25.08.21 – 29.09.21
M9 202 Київ – Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21

Четвер

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 6481 Запоріжжя – Шарм-ель-Шейх 00:05 Sky Up 22.07.21 – 30.09.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
M9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
PQ 6482 Шарм-ель-Шейх – Запоріжжя 08:45 Sky Up 22.07.21 – 30.09.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 08:50 Wizzair 16.09.21 – 30.09.21
W6 1850  Запоріжжя – Вроцлав 09:25 Wizzair 16.09.21 – 30.09.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 09:35 Sky Up 22.07.21 – 30.09.21
PQ 6482 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 10:10 Sky Up 21.10.21 – 28.10.21
PQ 6482 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 10:50 Sky Up 07.10.21 – 14.10.21
PQ 6481 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 11:00 Sky Up 21.10.21 – 28.10.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 11:05 МАУ 16.09.21 – 23.09.21
PQ 6481 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 11:40 Sky Up 07.10.21 – 14.10.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 12:25 МАУ 16.09.21 – 23.09.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines  19.08.21 – 30.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 19.08.21 – 30.10.21
PS 6272 Анталія – Запоріжжя 11:50 МАУ 16.09.21 – 28.10.21
PS 6271 Запоріжжя – Анталія 13:10 МАУ 16.09.21 – 28.10.21
PC 432 Стамбул – Запоріжжя 13:45 Pegasus Airlines 01.04.21 – 28.10.21
PC 433 Запоріжжя – Стамбул 14:25 Pegasus Airlines 01.04.21 – 28.10.21
QU 6412 Анталія – Запоріжжя 17:05 Азур Ейр Україна 12.08.21 – 28.10.21
QU 6411 Запоріжжя – Анталія 18:05 Азур Ейр Україна 12.08.21 – 28.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 20:10 Sky Up 23.09.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 20:10 Sky Up 16.09.21
TK 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:50 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
M9 202 Київ – Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
TK 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:40 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 21:55 Sky Up 30.09.21

П'ятниця

PQ 6549 Запоріжжя – Хургада 01:00 Sky Up 01.10.21
PQ 4551 Запоріжжя – Анталія 02:35 Sky Up 23.07.21 – 24.09.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 02:00 Austrian Airlines 02.07.21 – 29.10.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 02.07.21 – 29.10.21
PQ 4552 Анталія – Запоріжжя 06:25 Sky Up 08.10.21 – 29.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 4551 Запоріжжя – Анталія 07:15 Sky Up 08.10.21 – 29.10.21
M9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
PQ 4552 Анталія – Запоріжжя 08:05 Sky Up 23.07.21 – 24.09.21
ТК 1479 Стамбул – Запоріжжя 9:05 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 09:05 Sky Up 23.07.21 – 24.09.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 09:25 Wizzair 08.10.21 – 29.10.21
PQ 6550 Хургада – Запоріжжя  09:40 Sky Up 01.10.21 – 29.10.21
ТК 1480 Запоріжжя – Стамбул 09:55 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 10:00 Wizzair 08.10.21 – 29.10.21
PQ 4551 Запоріжжя – Анталія 10:40 Sky Up 01.10.21
PQ 6549 Запоріжжя – Хургада 10:40 Sky Up 08.10.21 – 29.10.21
PS 7072 Анталія – Запоріжжя 10:50 МАУ 27.04.21 – 22.10.21
PS 7071 Запоріжжя – Анталія 12:10 МАУ 27.04.21 – 22.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:20 Windrose Airlines 17.09.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:20 Windrose Airlines 01.10.21 – 29.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 24.09.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:00 Windrose Airlines 17.09.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:00 Windrose Airlines 01.10.21 – 29.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:15 Windrose Airlines 24.09.21
7В 2010 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 13:50 Bees Airline 01.10.21 – 29.10.21
7В 2009 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 14:50 Bees Airline 01.10.21 – 29.10.21
7В 2410 Марса-Алам – Запоріжжя 14:00 Bees Airline 29.10.21
7В 2409 Запоріжжя – Марса-Алам 15:00 Bees Airline 29.10.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 14:25 МАУ 01.10.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 15:25 МАУ 01.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 14:40 Sky Up 23.07.21 – 24.09.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 15:50 МАУ 08.10.21 – 29.10.21
PQ 4552 Анталія – Запоріжжя 16:10 Sky Up 01.10.21
PQ 429 Запоріжжя – Батумі 16:15 Sky Up 01.06.21 – 24.09.21
PQ 429 Запоріжжя – Батумі 17:00 Sky Up 01.10.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 17:00 МАУ 08.10.21 – 29.10.21
M9 202 Київ – Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 430 Батумі – Запоріжжя 21:45 Sky Up 01.06.21 – 24.09.21
PQ 430 Батумі – Запоріжжя 22:20 Sky Up 01.10.21

Субота

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 4651 Запоріжжя – Анталія 00:05 Sky Up 05.06.21 – 02.10.21
PQ 4652 Анталія – Запоріжжя 05:35 Sky Up 05.06.21 – 02.10.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 06:35 Sky Up 19.06.21 – 02.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 4652 Анталія – Запоріжжя 06:40 Sky Up 23.10.21 – 30.10.21
PQ 4651 Запоріжжя – Анталія 07:30 Sky Up 23.10.21 – 30.10.21
М9 203 Запоріжжя – Київ 08:30 Мотор Січ 03.04.21 – 30.10.21
PQ 4652 Анталія – Запоріжжя 08:15 Sky Up 09.10.21 – 16.10.21
PQ 4651 Запоріжжя – Анталія 09:05 Sky Up 09.10.21 – 16.10.21
ТК 1480 Запоріжжя – Стамбул 09:55 Turkish Airlines 04.08.21 – 30.10.21
ТК 1479 Стамбул – Запоріжжя 09:05 Turkish Airlines 04.08.21 – 30.10.21
QU 6612 Анталія – Запоріжжя 10:30 Azur Air Airlines 21.08.21 – 30.10.21
PQ 6682 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 11:20 Sky Up 02.10.21 – 30.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 01.09.21 – 30.10.21
QU 6611 Запоріжжя – Анталія 11:40 Azur Air Airlines 21.08.21 – 30.10.21
PQ 6681 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 12:20 Sky Up 02.10.21 – 30.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 01.09.21 – 30.10.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 15:25 МАУ 04.09.21 – 25.09.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 15:45 Wizzair 18.09.21 – 30.10.21
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 16:20 Wizzair 18.09.21 – 30.10.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 16:40 МАУ 04.09.21 – 25.09.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 19:25 Sky Up 03.07.21 – 02.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21

Неділя

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 6781 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 00:30 Sky Up 25.07.21 – 03.10.21
РС 1766 Бодрум – Запоріжжя 01:55 Pegasus Airlines 05.06.21 – 03.10.21
РС 1767 Запоріжжя – Бодрум 02:35 Pegasus Airlines 05.06.21 – 03.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 29.03.21 – 30.10.21
PQ 6782 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 09:10 Sky Up 25.07.21 – 03.10.21
QU 6712 Анталія – Запоріжжя 09:40 Азур Ейр Україна 20.06.21 – 24.10.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 10:15 Sky Up 25.07.21 – 03.10.21
QU 6753 Запоріжжя – Бодрум 10:40 Азур Ейр Україна 20.06.21 – 24.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 24.07.21 – 30.10.21
PQ 6782 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 10:55 Sky Up 10.10.21 – 24.10.21
PQ 6781 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 11:55 Sky Up 10.10.21 – 24.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 24.07.21 – 30.10.21
PC 432 Стамбул – Запоріжжя 13:55 Pegasus Airlines 28.03.21 – 24.10.21
PC 433 Запоріжжя – Стамбул 14:35 Pegasus Airlines 28.03.21 – 24.10.21
PQ 530 Іракліон – Запоріжжя 15:10 Sky Up 10.10.21 – 17.10.21
PQ 529 Запоріжжя – Іракліон 16:00 Sky Up 10.10.21 – 17.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 15:50 Sky Up 25.07.21 – 03.10.21
PS 7072 Анталія – Запоріжжя 16:15 МАУ 06.06.21 – 24.10.21
PQ 529 Запоріжжя – Іракліон 16:40 Sky Up 26.09.21 – 03.10.21
PQ 529 Запоріжжя – Іракліон 16:50 Sky Up 19.09.21
QU 6754 Бодрум – Запоріжжя  16:50 Азур Ейр Україна 20.06.21 – 24.10.21
PS 7071 Запоріжжя – Анталія 17:35 МАУ 06.06.21 – 24.10.21
QU 6711 Запоріжжя – Анталія 17:50 Азур Ейр Україна 20.06.21 – 24.10.21
TK 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:50 Turkish Airlines  28.03.21 – 30.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
TK 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:40 Turkish Airlines  28.03.21 – 30.10.21
М9 204 Київ – Запоріжжя 21:50 Мотор Січ 28.03.21 – 24.10.21
PQ 530 Іракліон – Запоріжжя 23:00 Sky Up 26.09.21 – 03.10.21
PQ 530 Іракліон – Запоріжжя 23:10 Sky Up 19.09.21