Розклад рейсів

Понеділок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30 МАУ
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Мотор Січ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Мотор Січ
UTN6142 Даламан — Запоріжжя 09:30 Azur Air Ukraine
UTN6141 Запоріжжя — Даламан 10:30 Azur Air Ukraine
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55 МАУ 13.05 — 10.06
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 13:25 МАУ  13.05 — 10.06
UTN6112  Анталія — Запоріжжя 12:00:00 Азур Ейр
UTN6111 Запоріжжя ― Анталія 13:00:00 Азур Ейр
LO745 Варшава ― Запоріжжя 14:05 Polish Airlines LOT 31.03 — 25.10.19. ОТМЕНА 03.06-24.06
LO746 Запоріжжя ― Варшава 14:45 Polish Airlines LOT  31.03 — 25.10.19. ОТМЕНА 03.06-24.06
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 17:15:00 Мотор Січ
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Мотор Січ
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 МАУ

Вівторок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45 МАУ
MSI317 Запоріжжя — Мінськ 06:45 Мотор Січ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20 Мотор Січ
PS 5376 Анталiя ― Запоріжжя 07:55 МАУ
PS 5378 Запоріжжя ― Анталiя 09:05 МАУ
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55 Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль — Запоріжжя 11:55 МАУ
PS088 Запоріжжя — Бориспіль 13:25 МАУ
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 13:20 Pegasus Airlines
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 14:00 Pegasus Airlines
BKV2072 Анталiя ― Запоріжжя 13:25 Буковина
BKV2071 Запоріжжя ― Анталiя 14:25 Буковина
MSI318 Мінськ — Запоріжжя 17:15 Мотор Січ
LOT 745 Варшава — Запоріжжя 17:20 Polish Airlines LOT
LOT 746 Запоріжжя — Варшава 18:05 Polish Airlines LOT
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Мотор Січ
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 МАУ

Середа

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30 UIA
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45 Motor Sich
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20 Motor Sich
UTN6112 Анталія — Запоріжжя 09:30 Azur Air Ukraine
UTN6111 Запоріжжя — Анталія 10:30 Azur Air Ukraine
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55 Turkish Airlines
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55 UIA 01.07-26.10. ОТМЕНА 15.05-26.06.
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 13:25 UIA  01.07-26.10. ОТМЕНА 15.05-26.06.
PQ 744 Барселона — Запоріжжя 15:10 SkyUp
PQ 743 Запоріжжя — Барселона 16:10 SkyUp
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 17:15 Motor Sich
LO747 Варшава ― Запоріжжя 17:20 LOT
LO748 Запоріжжя ― Варшава 18:05 LOT
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15 Motor Sich
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10 UIA

Четвер

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45 UIA
MSI317 Запоріжжя — Мінськ 06:45 Motor Sich
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20 Motor Sich
UTN 6142 Даламан — Запоріжжя 09:30 Azur Air Ukraine
UTN 6141 Запоріжжя — Даламан 10:30 Azur Air Ukraine
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:15:00 UIA 16.05-29.06
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 12:05 UIA 16.05-29.06
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55 UIA
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 13:25 UIA
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 13:10:00 Pegasus
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 13:50:00 Pegasus
MSI318 Мінськ — Запоріжжя 17:15 Motor Sich
MSI 319 Запоріжжя — Бургас 18:30 Motor Sich
MSI 320 Бургас — Запоріжжя 23:50 Motor Sich
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 UIA

П'ятниця

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45:00 МАУ
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Мотор Січ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Мотор Січ
PS 5376 Анталія — Запоріжжя 10:15 МАУ
PS 5375 Запоріжжя — Анталія 11:25 МАУ
TK 1469 Стамбул — Запоріжжя 11:00 Turkish Airlines
TK 1470 Запоріжжя — Стамбул 11:50 Turkish Airlines
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55:00 МАУ 17.05-26.10.19
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 12:55 МАУ  17.05-26.10.19
BKV 2172 Анталія — Запоріжжя 13:35 Буковина 04.06 — 11.10
BKV 2171 Запоріжжя — Антанта 14:35 Буковина  04.06 — 11.10
LOT 745 Варшава — Запоріжжя 14:05 Polish Airlines LOT 03.06 — 26.10.19
LOT 746 Запоріжжя — Варшава 14:45 Polish Airlines LOT 03.06 — 26.10.19
MSI318 Мінськ — Запоріжжя 17:15 Мотор Січ
7W8692 Анталія — Запоріжжя 17:25 Windrose Airlines 24.05 — 25.10.19.
7W8691 Запоріжжя — Анталія 18:35 Windrose Airlines 24.05 — 25.10.19.
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Мотор Січ
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 МАУ

Субота

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45:00 UIA
MSI317 Запоріжжя — Мінськ 07:45:00 Motor Sich
M9203 Запоріжжя ― Київ 08:30:00 Motor Sich
UTN6112 Анталія — Запоріжжя 09:30:00 Azur Air Ukraine
UTN6111 Запоріжжя — Анталія 10:30:00 Azur Air Ukraine
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55 UIA
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 13:25:00 UIA
PQ 744 Барселона — Запоріжжя 15:10 SkyUp 01.06 — 26.10.19
PQ743 Запоріжжя — Барселона 16:10 SkyUp  01.06 — 26.10.19
MSI318 Мінськ — Запоріжжя 17:15:00 Motor Sich
LOT747 Варшава — Запоріжжя 17:20 LOT
LOT748 Запоріжжя ―Варшава 18:05 LOT
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 UIA

Неділя

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45:00 МАУ
M9 317 Запоріжжя ― Мінськ 07:45:00 Мотор Січ
7W8692 Анталія — Запоріжжя 07:15:00 Windrose Airlines
7W8691 Запоріжжя — Анталія 08:25:00 Windrose Airlines
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 09:20 Pegasus Airlines
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 10:00 Pegasus Airlines
TK 1469 Стамбул ― Запоріжжя 11:00:00 Turkish Airlines
TK 1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:55:00 Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55:00 МАУ 19.05 -26.05 и 09.06; 23.06 — 20.10.19
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 12:55 MAY  19.05 -26.05 и 09.06; 23.06 — 20.10.19
LO 745 Варшава ― Запоріжжя 14:05:00 LOT
LO 746 Запоріжжя ― Варшава 14:45:00 LOT
M9 318 Мінськ ― Запоріжжя 17:15:00 Мотор Січ
MSI 319 Запоріжжя — Бургас 18:30 Мотор Січ 06.06 — 09.09.19
MSI 320 Бургас — Запоріжжя 23:50 Мотор Січ  06.06 — 09.09.19
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10:00 МАУ
 MSI 204 Київ — Запоріжжя 21:45 Мотор Січ