Розклад рейсів

Понеділок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 4157 Запоріжжя – Анталія 02:55 Sky Up 28.06.21 – 25.10.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 02:00 Austrian Airlines 05.07.21 – 25.10.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 05.07.21 – 25.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
М9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 08:30 Wizzair 12.07.21
PQ 4158 Анталія – Запоріжжя 08:35 Sky Up 28.06.21 – 25.10.21
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 09:05 Wizzair 12.07.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 09:25 Wizzair 19.07.21 – 29.10.21
PQ  587 Запоріжжя – Тирана 09:35 Sky Up 31.05.21 – 28.06.21
PQ 493 Запоріжжя – Стамбул 09:35 Sky Up 05.07.21 – 25.10.21
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 10:00 Wizzair 19.07.21 – 29.10.21
W6 4701 Дортмунд – Запоріжжя 10:10 Wizzair 02.08.21 – 29.10.21
W6 4702 Запоріжжя – Дортмунд 10:40 Wizzair 02.08.21 – 29.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 05.07.21 – 30.10.21
QU 6112 Анталія – Запоріжжя 11:30 Азур Ейр Україна 28.06.21 – 27.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 05.07.21 – 30.10.21
QU 6111 Запоріжжя – Анталія  12:30 Азур Ейр Україна 28.06.21 – 27.10.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 12:10 МАУ 24.05.21 – 18.10.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 13:30 МАУ 24.05.21 – 18.10.21
PQ 494 Стамбул – Запоріжжя 14:20 Sky Up 05.07.21 – 25.10.21
PQ 588 Тирана – Запоріжжя 15:10 Sky Up 31.05.21 – 28.06.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 16:00 Sky Up 14.06.21 – 06.09.21
ТК 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:50 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
M9 202 Київ ― Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 21:35 Sky Up 14.06.21 – 06.09.21
ТК 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:40 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21

Вівторок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 6281 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 00:30 Sky Up 06.07.21 – 26.10.21
PQ 6281 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 00:50 Sky Up 01.06.21 – 29.06.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
M9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
PQ 6282 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 09:10 Sky Up 06.07.21 – 26.10.21
PQ 6282 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 09:30 Sky Up 01.06.21 – 29.06.21
PQ 587 Запоріжжя – Тирана 10:00 Sky Up 06.07.21 – 07.09.21
PQ 493 Запоріжжя – Стамбул 10:20 Sky Up 28.05.21 – 29.06.21
PS 7072 Анталія – Запоріжжя 10:50 МАУ 27.04.21 – 22.10.21
PS 7071 Запоріжжя – Анталія 12:10 МАУ 27.04.21 – 22.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 17.05.21 – 30.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 17.05.21 – 30.10.21
PC 432 Стамбул – Запоріжжя 13:45 Pegasus Airlines 30.03.21 – 26.10.21
PC 433 Запоріжжя – Стамбул 14:35 Pegasus Airlines 30.03.21 – 26.10.21
PQ 494 Стамбул – Запоріжжя 15:15 Sky Up 28.05.21 – 29.06.21
PQ 588 Тирана – Запоріжжя 15:25 Sky Up 06.07.21 – 07.09.21
PQ 429 Запоріжжя – Батумі 16:15 Sky Up 01.06.21 – 03.10.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 15:45 Wizzair 03.08.21 – 30.10.21
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 16:20 Wizzair 03.08.21 – 30.10.21
PQ 4254 Анталія – Запоріжжя 16:30 Sky Up 29.06.21 – 05.10.21
PQ 4253 Запоріжжя – Анталія 17:30 Sky Up 29.06.21 – 05.10.21
M9 202 Київ – Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 430 Батумі – Запоріжжя 21:45 Sky Up 01.06.21 – 03.10.21

Середа

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 4351 Запоріжжя- Анталія 00:45 Sky Up 09.06.21 – 27.10.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 02:00 Austrian Airlines 07.07.21 – 27.10.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 07.07.21 – 27.10.21
PQ 4352 Анталія – Запоріжжя 06:25 Sky Up 09.06.21 – 27.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 07:15 Sky Up 09.06.21 – 02.10.21
М9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ  29.03.21 – 29.10.21
ТК 1479 Стамбул – Запоріжжя 09:05 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
QU 642 Даламан – Запоріжжя 09:30 Азур Ейр Україна 02.06.21 – 27.10.21
ТК 1480 Запоріжжя ― Стамбул 09:55 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
QU 6353 Запоріжжя ― Бодрум 10:30 Азур Ейр Україна 02.06.21 – 27.10.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 10:30 МАУ 23.06.21 – 13.10.21
PS 5371 Запоріжжя ― Анталія 11:50 МАУ 23.06.21 – 13.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 17.05.21 – 30.10.21
7W 182 Запоріжжя — Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 17.05.21 – 30.10.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 13:35 Wizzair 07.07.21 – 28.07.21
W6 1024 Запоріжжя ― Катовіце 14:05 Wizzair 07.07.21 – 28.07.21
QU 6312 Анталія – Запоріжжя 15:40 Азур Ейр Україна 16.06.21 – 27.10.21
QU 6311 Запоріжжя ― Анталія 16:40 Азур Ейр Україна 16.06.21 – 27.10.21
QU 6354 Бодрум – Запоріжжя 16:30 Азур Ейр Україна 02.06.21 – 27.10.21
QU 641 Запоріжжя — Даламан 17:35 Азур Ейр Україна 02.06.21 – 27.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 18:20 Sky Up 09.06.21 – 29.09.21
M9 202 Київ ― Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21

Четвер

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 4451 Запоріжжя – Анталія 02:45 Sky Up 24.06.21 – 28.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
M9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
PQ 4452 Анталія – Запоріжжя 08:25 Sky Up 24.06.21 – 28.10.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 09:25 Sky Up 01.07.21 – 30.09.21
QU 6412 Анталія – Запоріжжя 09:30 Азур Ейр Україна 17.06.21 – 28.10.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 09:45 Sky Up 24.06.21
W6 2893 Відень – Запоріжжя 09:40 Wizzair 16.09.21 – 28.10.21
W6 2894 Запоріжжя – Відень 10:15 Wizzair 16.09.21 – 28.10.21
W6 4701 Дортмунд – Запоріжжя 10:10 Wizzair 24.06.21 – 08.07.21
W6 4701 Дортмунд – Запоріжжя 10:10 Wizzair 22.07.21 – 29.07.21
W6 4701 Дортмунд – Запоріжжя 10:15 Wizzair 15.07.21
QU 6411 Запоріжжя – Анталія 10:30 Азур Ейр Україна 17.06.21 – 28.10.21
W6 4702 Запоріжжя – Дортмунд 10:40 Wizzair 24.06.21 – 08.07.21
W6 4702 Запоріжжя – Дортмунд 10:40 Wizzair 22.07.21 – 29.07.21
W6 4702 Запоріжжя – Дортмунд 10:45 Wizzair 15.07.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 10:55 МАУ 03.06.21 – 14.10.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 12:15 МАУ 03.06.21 – 14.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines  17.05.21 – 30.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 17.05.21 – 30.10.21
PC 432 Стамбул – Запоріжжя 13:45 Pegasus Airlines 01.04.21 – 28.10.21
PC 433 Запоріжжя – Стамбул 14:25 Pegasus Airlines 01.04.21 – 28.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 15:00 Sky Up 01.07.21 – 30.09.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 15:20 Sky Up 24.06.21
PQ 879 Запоріжжя – Бургас 16:10 Sky Up 17.06.21 – 09.09.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 17:20 Wizzair 24.06.21
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 17:55 Wizzair 24.06.21
PQ 880 Бургас – Запоріжжя 20:15 Sky Up 17.06.21 – 09.09.21
TK 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:50 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
M9 202 Київ – Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
TK 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:40 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21

П'ятниця

PQ 4551 Запоріжжя – Анталія 03:55 Sky Up 18.06.21 – 01.10.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 02:00 Austrian Airlines 02.07.21 – 29.10.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 02.07.21 – 29.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
M9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 08:25 Wizzair 16.07.21
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 09:00 Wizzair 16.07.21
ТК 1479 Стамбул – Запоріжжя 9:05 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 09:25 Wizzair 02.07.21 – 09.07.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 09:25 Wizzair 19.07.21 – 29.10.21
PQ 4552 Анталія – Запоріжжя 09:25 Sky Up 18.06.21 – 01.10.21
ТК 1480 Запоріжжя – Стамбул 09:55 Turkish Airlines 28.03.21 – 30.10.21
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 10:00 Wizzair 02.07.21 – 09.07.21
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 10:00 Wizzair 19.07.21 – 29.10.21
W6 4701 Дортмунд – Запоріжжя 10:10 Wizzair 06.08.21 – 29.10.21
PQ 493 Запоріжжя – Стамбул 10:20 Sky Up 28.05.21 – 29.10.21
W6 4702 Запоріжжя – Дортмунд 10:40 Wizzair 06.08.21 – 29.10.21
PS 7072 Анталія – Запоріжжя 10:50 МАУ 27.04.21 – 22.10.21
PS 7071 Запоріжжя – Анталія 12:10 МАУ 27.04.21 – 22.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:20 Windrose Airlines 11.06.21 – 25.06.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 02.07.21 – 30.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:00 Windrose Airlines 11.06.21 – 25.06.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 02.07.21 – 30.10.21
PQ 494 Стамбул – Запоріжжя 15:15 Sky Up 28.05.21 – 29.10.21
PQ 429 Запоріжжя – Батумі 16:15 Sky Up 01.06.21 – 03.10.21
M9 202 Київ – Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 29.03.21 – 29.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
PQ 430 Батумі – Запоріжжя 21:45 Sky Up 01.06.21 – 03.10.21

Субота

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 4651 Запоріжжя – Анталія 00:05 Sky Up 05.06.21 – 30.10.21
PQ 4652 Анталія – Запоріжжя 05:35 Sky Up 05.06.21 – 30.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
М9 203 Запоріжжя – Київ 08:30 Мотор Січ 03.04.21 – 30.10.21
PQ 7851 Запоріжжя – Тиват 06:35 Sky Up 19.06.21 – 02.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 24.07.21 – 30.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 24.07.21 – 30.10.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 14:50 МАУ 12.06.21 – 26.06.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 15:50 МАУ  12.06.21 – 26.06.21
PS 5372 Анталія – Запоріжжя 15:25 МАУ 03.07.21 – 31.07.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 15:45 Wizzair 07.08.21 – 30.10.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 15:45 Wizzair 03.07.21
QU 6612 Анталія – Запоріжжя 16:10 Azur Air Airlines 19.06.21 – 30.10.21
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 16:20 Wizzair 07.08.21 – 30.10.21
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 16:20 Wizzair 03.07.21
PS 5371 Запоріжжя – Анталія 16:35 МАУ  03.07.21 – 31.07.21
QU 6611 Запоріжжя – Анталія 17:10 Azur Air Airlines 19.06.21 – 30.10.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 16:45 Wizzair 26.06.21
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 17:20 Wizzair 26.06.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 19:25 Sky Up 03.07.21 – 02.10.21
PQ 7852 Тиват – Запоріжжя 19:50 Sky Up 26.06.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21

Неділя

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 6781 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 00:40 Sky Up 06.06.21 – 24.10.21
РС 1766 Бодрум – Запоріжжя 01:55 Pegasus Airlines 05.06.21 – 23.10.21
РС 1767 Запоріжжя – Бодрум 02:35 Pegasus Airlines 05.06.21 – 23.10.21
7W 186 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 29.03.21 – 30.10.21
PQ 6782 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 09:20 Sky Up 06.06.21 – 24.10.21
QU 6712 Анталія – Запоріжжя 09:40 Азур Ейр Україна 20.06.21 – 24.10.21
W6 2893 Відень – Запоріжжя 09:40 Wizzair 16.09.21 – 28.10.21
W6 2894 Запоріжжя – Відень 10:15 Wizzair 16.09.21 – 28.10.21
PQ 4781 Запоріжжя – Анталія 10:25 Sky Up 27.06.21 – 03.10.21
QU 6753 Запоріжжя – Бодрум 10:40 Азур Ейр Україна 20.06.21 – 24.10.21
7W 181 Бориспіль – Запоріжжя 11:30 Windrose Airlines 24.07.21 – 30.10.21
7W 182 Запоріжжя – Бориспіль 12:30 Windrose Airlines 24.07.21 – 30.10.21
PC 432 Стамбул – Запоріжжя 13:55 Pegasus Airlines 28.03.21 – 24.10.21
PC 433 Запоріжжя – Стамбул 14:35 Pegasus Airlines 28.03.21 – 24.10.21
PQ 4782 Анталія – Запоріжжя 15:50 Sky Up 27.06.21 – 03.10.21
PS 7072 Анталія – Запоріжжя 16:15 МАУ 06.06.21 – 24.10.21
PQ 529 Запоріжжя – Іракліон 16:40 Sky Up 27.06.21 – 03.10.21
QU 6754 Бодрум – Запоріжжя  16:50 Азур Ейр Україна 20.06.21 – 24.10.21
PS 7071 Запоріжжя – Анталія 17:35 МАУ 06.06.21 – 24.10.21
QU 6711 Запоріжжя – Анталія 17:50 Азур Ейр Україна 20.06.21 – 24.10.21
TK 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:50 Turkish Airlines  28.03.21 – 30.10.21
7W 185 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 28.03.21 – 30.10.21
TK 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:40 Turkish Airlines  28.03.21 – 30.10.21
М9 204 Київ – Запоріжжя 21:50 Мотор Січ 28.03.21 – 24.10.21
PQ 530 Іракліон – Запоріжжя 23:00 Sky Up 27.06.21 – 03.10.21