Розклад рейсів

Понеділок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
AUA 679 Відень – Запоріжжя 01:55 Austrian Airlines 31.10.21 – 29.11.22
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 31.10.21 – 29.11.22
AUA 679 Відень – Запоріжжя 01:55 Austrian Airlines 13.12.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 13.12.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 01:55 Austrian Airlines 27.12.21 – 25.03.22
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 27.12.21 – 25.03.22
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windroze Airlines 01.11.21 – 21.03.22
M9 201 Запоріжжя – Київ  07:20 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
АОА 102 Запоріжжя – Київ 08:10 Air Ocean Airlines 22.11.21 – 26.03.21
W6 2323 Будапешт – Запоріжжя 09:05 Wizzair 03.01.22 – 10.01.22
W6 2324 Запоріжжя – Будапешт 09:40 Wizzair 03.01.22 – 10.01.22
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 09:25 Wizzair 27.12.21
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 10:00 Wizzair 27.12.21
PQ 6154 Марса-Алам – Запоріжжя 09:25 Sky Up 15.11.21 – 21.03.22
PQ 6153 Запоріжжя – Марса-Алам 10:15 Sky Up 15.11.21 – 21.03.22
АОА 503 Львів – Запоріжжя 13:20 Air Ocean Airlines 10.12.21 – 26.03.22
W6 2323 Будапешт – Запоріжжя 14:35 Wizzair 20.12.21 – 27.12.21
АОА 504 Запоріжжя -Львів 14:45 Air Ocean Airlines 10.12.21 – 26.03.22
W6 2324 Запоріжжя – Будапешт 15:10 Wizzair 20.12.21 – 27.12.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 16:05 Wizzair 10.01.22
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 16:40 Wizzair 10.01.22
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 16:25 Wizzair 01.11.21 – 20.12.21
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 17:00 Wizzair 01.11.21 – 20.12.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 16:25 Wizzair 03.01.22
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 17:00 Wizzair 03.01.22
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 17:35 Wizzair 07.03.22 – 21.03.22
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 18:10 Wizzair 07.03.22 – 21.03.22
QU 6132 Шарм еш Шейх – Запоріжжя 19:30 Азур Ейр Україна 08.11.21 – 13.12.21
АОА 101 Київ – Запоріжжя  20:15 Air Ocean Airlines 21.11.21 – 26.03.21
TK 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:35 Turkish Airlines 31.10.21 – 24.03.22
M9 202 Київ – Запоріжжя  21:15 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
TK 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:25 Turkish Airlines 31.10.21 – 24.03.22
7W 185/PS 9085 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windroze Airlines 01.11.21 – 21.03.22

Вівторок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
QU 6132 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 01:15 Азур Ейр Україна 20.12.21 – 26.03.22
QU 6231 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 02:15 Азур Ейр Україна 20.12.21 – 26.03.22
AUA 679 Відень – Запоріжжя 01:55 Austrian Airlines 01.03.22 – 25.03.22
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 01.03.22 – 25.03.22
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windroze Airlines 02.11.21 – 22.03.22
M9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
QU 6231 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 08:00 Азур Ейр Україна 09.11.21 – 14.12.21
АОА 102 Запоріжжя – Київ 08:10 Air Ocean Airlines 22.11.21 – 26.03.21
ТК 1479 Стамбул – Запоріжжя 08:55 Turkish Airlines 02.11.21 – 26.03.22
ТК 1480 Запоріжжя – Стамбул 09:45 Turkish Airlines 02.11.21 – 26.03.22
PQ 6282 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 10:00 Sky Up 30.11.21
PQ 6281 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 11:00 Sky Up 30.11.21
PQ 6250 Хургада – Запоріжжя 11:20 Sky Up 02.11.21 – 07.12.21
PQ 6249 Запоріжжя – Хургада 12:20 Sky Up 02.11.21 – 07.12.21
PQ 6250 Хургада – Запоріжжя 11:20 Sky Up 04.01.22 – 22.03.22
PQ 6249 Запоріжжя – Хургада 12:20 Sky Up 04.01.22 – 22.03.22
PQ 6282 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 12:00 Sky Up 07.12.21 – 22.03.22
PQ 6281 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 13:00 Sky Up 07.12.21 – 22.03.22
PC 432 Сабіха – Запоріжжя 13:45 Pegasus Airlines 02.11.21 – 22.03.22
PC 433 Запоріжжя – Сабіха 14:35 Pegasus Airlines 02.11.21 – 22.03.22
АОА 101 Київ – Запоріжжя  20:15 Air Ocean Airlines 21.11.21 – 26.03.21
M9 202 Київ – Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
7W 185/PS 9085 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windroze Airlines 02.11.21 – 22.03.22

Середа

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 03.11.21 – 23.03.22
M9 201 Запоріжжя – Київ  07:20 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
АОА 102 Запоріжжя – Київ 08:10 Air Ocean Airlines 22.11.21 – 26.03.21
ТК 1479 Стамбул – Запоріжжя 08:55 Turkish Airlines 02.11.21 – 26.03.22
ТК 1480 Запоріжжя – Стамбул 09:45 Turkish Airlines 02.11.21 – 26.03.22
PQ 6382 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 11:05 Sky Up 05.01.22 – 23.03.22
PQ 6381 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 12:05 Sky Up 05.01.22 – 23.03.22
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 18:25 Wizzair 03.11.21 – 15.12.21
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 18:55 Wizzair 03.11.21 – 15.12.21
АОА 101 Київ – Запоріжжя  20:15 Air Ocean Airlines 21.11.21 – 26.03.21
M9 202 Київ – Запоріжжя  21:15 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
7W 185/PS 9085 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 03.11.21 – 23.03.22
W6 2323 Будапешт – Запоріжжя 22:10 Wizzair 22.12.21 – 23.03.22
W6 2324 Запоріжжя – Будапешт 22:45 Wizzair 22.12.21 – 23.03.22

Четвер

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
AUA 679 Відень – Запоріжжя 01:55 Austrian Airlines 31.10.21 – 02.12.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 31.10.21 – 02.12.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 01:55 Austrian Airlines 23.12.21 – 25.03.22
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 23.12.21 – 25.03.22
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 04.11.21 – 24.03.22
M9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
АОА 102 Запоріжжя – Київ 08:10 Air Ocean Airlines 22.11.21 – 26.03.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 09:20 Wizzair 23.12.21 – 06.01.22
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 09:50 Wizzair 23.12.21 – 06.01.22
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 09:45 Wizzair 13.01.22
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 10:15 Wizzair 13.01.22
PQ 6482 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 10:05 SkyUp 09.12.21
PQ 6481 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 12:05 SkyUp 09.12.21
PQ 6482 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 11:50 SkyUp 11.11.21 – 02.12.21
PQ 6481 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 12:50 SkyUp 11.11.21 – 02.12.21
PQ 6482 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 11:50 SkyUp 16.12.21 – 24.03.22
PQ 6481 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 12:50 SkyUp 16.12.21 – 24.03.22
PC 432 Стамбул – Запоріжжя 13:40 Pegasus Airlines 04.11.21 – 24.03.22
PC 433 Запоріжжя – Стамбул 14:20 Pegasus Airlines 04.11.21 – 24.03.22
АОА 101 Київ – Запоріжжя  20:15 Air Ocean Airlines 21.11.21 – 26.03.21
TK 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:35 Turkish Airlines 31.10.21 – 24.03.22
M9 202 Київ – Запоріжжя 21:15 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
TK 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:25 Turkish Airlines 04.11.21 – 24.03.22
7W 185/PS 9085  Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 04.11.21 – 30.12.21
7W 185/PS 9085  Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 13.01.21 – 24.03.22
QU 6432 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 22:00 Азур Ейр Україна 25.11.21 – 16.12.21
QU 6432 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 23:35 Азур Ейр Україна 30.12.21

П'ятниця

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
QU 6531 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 00:35 Азур Ейр Україна 31.12.21
QU 6432 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 01:15 Азур Ейр Україна 24.12.21
QU 6531 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 02:15 Азур Ейр Україна 24.12.21
QU 6432 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 01:15 Азур Ейр Україна 07.01.22 – 26.03.22
QU 6531 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 02:15 Азур Ейр Україна 07.01.22 – 26.03.22
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 05.11.21 – 13.12.21
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 14.01.22 – 25.03.22
M9 201 Запоріжжя – Київ 07:20 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
QU 6531 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 08:00 Азур Ейр Україна 26.11.21 – 17.12.21
АОА 102 Запоріжжя – Київ 08:10 Air Ocean Airlines 22.11.21 – 26.03.21
 TK 1479 Стамбул – Запоріжжя 08:55 Turkish Airlines» 02.11.21 – 26.03.22
TK 1480 Запоріжжя – Стамбул 09:45 Turkish Airlines» 02.11.21 – 26.03.22
PQ 6550 Хургада – Запоріжжя 08:50 Sky Up 05.11.21 – 25.03.22
W6 2323 Будапешт – Запоріжжя 09:05 Wizzair 07.01.22
W6 2324 Запоріжжя – Будапешт 09:40 Wizzair 07.01.22
PQ 6549 Запоріжжя – Хургада 09:50 Sky Up 05.11.21 – 25.03.22
W6 2323 Будапешт – Запоріжжя 12:35 Wizzair 31.12.21
W6 2324 Запоріжжя – Будапешт 13:10 Wizzair 31.12.21
PS 5472 Кайсарі – Запоріжжя 12:45 МАУ 31.12.21 – 04.03.22
АОА 503 Львів – Запоріжжя 13:20 Air Ocean Airlines 10.12.21 – 26.03.22
PS 5471 Запоріжжя – Кайсері 14:00 МАУ 31.12.21 – 04.03.22
W6 2323 Будапешт – Запоріжжя 13:30 Wizzair 17.12.21
W6 2324 Запоріжжя – Будапешт 14:05 Wizzair 17.12.21
W6 2323 Будапешт – Запоріжжя 14:35 Wizzair 24.12.21
АОА 504 Запоріжжя -Львів 14:45 Air Ocean Airlines 10.12.21 – 26.03.22
W6 2324 Запоріжжя – Будапешт 15:10 Wizzair 24.12.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 16:25 Wizzair 01.11.21 – 24.12.21
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 17:00 Wizzair 01.11.21 – 24.12.21
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 16:25 Wizzair 07.01.22
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 17:00 Wizzair 07.01.22
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 16:25 Wizzair 11.03.22 – 25.03.22
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 17:00 Wizzair 11.03.22 – 25.03.22
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 17:05 Wizzair 14.01.22
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 17:40 Wizzair 14.01.22
АОА 101 Київ – Запоріжжя  20:15 Air Ocean Airlines 21.11.21 – 26.03.21
M9 202 Київ – Запоріжжя  21:15 Мотор Січ 01.11.21 – 25.03.22
7W 185/PS 9085 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 05.11.21 – 24.12.21
7W 185/PS 9085 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 07.01.22 – 25.03.22

Субота

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
AUA 679 Відень – Запоріжжя 01:55 Austrian Airlines 04.12.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 04.12.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 01:55 Austrian Airlines 18.12.21 – 25.12.21
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 18.12.21 – 25.12.21
AUA 679 Відень – Запоріжжя 01:55 Austrian Airlines 08.01.22 – 26.03.22
AUA 680 Запоріжжя – Відень 04:30 Austrian Airlines 08.01.22 – 26.03.22
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 06.11.21 – 25.12.21
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windrose Airlines 08.01.22 – 26.03.22
АОА 102 Запоріжжя – Київ 08:10 Air Ocean Airlines 22.11.21 – 26.03.21
М9 203 Запоріжжя – Київ 08:30 Мотор Сич 06.11.21 – 26.03.22
ТК 1479 Стамбул – Запоріжжя 08:55 Turkish Airlines 02.11.21 – 26.03.22
ТК 1480 Запоріжжя – Стамбул 09:45 Turkish Airlines 02.11.21 – 26.03.22
W6 1023 Катовіце – Запоріжжя 11:30 Wizzair 01.01.22
W6 1024 Запоріжжя – Катовіце 12:05 Wizzair 01.01.22
PQ 6682 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 11:30 Sky Up 06.11.21 – 25.12.21
PQ 6681 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 12:20 Sky Up 06.11.21 – 25.12.21
PQ 6682 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 11:30 Sky Up 08.01.22 – 26.03.22
PQ 6681 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 12:20 Sky Up 08.01.22 – 26.03.22
PQ 6682 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 15:30 Sky Up 01.01.22
PQ 6681 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 16:20 Sky Up 01.01.22
QU 6632 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 17:15 Азур Ейр Україна 20.11.21 – 18.12.21
АОА 101 Київ – Запоріжжя  20:15 Air Ocean Airlines 21.11.21 – 26.03.21
7W 185/PS 9085 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windroze Airlines 06.11.21 – 25.12.21
7W 185/PS 9085 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windroze Airlines 08.01.22 – 26.03.22

Неділя

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
QU 6632 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 01:15 Азур Ейр Україна 26.12.21 – 20.03.22
QU 6731 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 02:15 Азур Ейр Україна 26.12.21 – 20.03.22
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windroze Airlines 31.10.21 – 26.12.21
7W 186/PS 9086 Запоріжжя – Бориспіль 07:00 Windroze Airlines 09.01.22 – 20.03.22
QU 6731 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 07:00 Азур Ейр Україна 13.11.21 – 19.12.21
АОА 102 Запоріжжя – Київ 08:10 Air Ocean Airlines 22.11.21 – 26.03.21
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 09:20 Wizzair 31.10.21 – 26.12.21
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 09:50 Wizzair 31.10.21 – 26.12.21
PC 432 Сабіха – Запоріжжя 11:15 Pegasus Airlines 31.10.21 – 20.03.22
PC 433 Запоріжжя – Сабіха 11:55 Pegasus Airlines 31.10.21 – 20.03.22
PQ 6782 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя 11:20 Sky Up 31.10.21 -20.03.22
PQ 6781 Запоріжжя – Шарм-еш-Шейх 12:20 Sky Up 31.10.21 – 20.03.22
W6 1849 Вроцлав – Запоріжжя 15:30 Wizzair 02.01.22 – 09.01.22
W6 1850 Запоріжжя – Вроцлав 16:00 Wizzair 02.01.22 – 09.01.22
АОА 101 Київ – Запоріжжя  20:15 Air Ocean Airlines 21.11.21 – 26.03.21
TK 1469 Стамбул – Запоріжжя 20:35 Turkish Airlines 31.10.21 – 24.03.22
TK 1470 Запоріжжя – Стамбул 21:25 Turkish Airlines 31.10.21 – 24.03.22
7W 185/PS 9085 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 31.10.21 – 26.12.21
7W 185/PS 9085 Бориспіль – Запоріжжя 21:35 Windrose Airlines 02.01.22 – 20.03.22
М9 204 Київ  – Запоріжжя 21:50 Мотор Січ 31.10.21 – 20.03.22