Розклад рейсів

Понеділок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
M9317 Запоріжжя ― Мінськ  06:45 Мотор Січ 27.10.19 — 28.03.19
M9201 Запоріжжя ― Київ  07:20 Мотор Січ  27.10.19 — 28.03.19
PQ 182 Запоріжжя ― Бориспіль 07:00 SkyUp 28.10.19-23.03.19
PQ 181 Бориспіль ― Запоріжжя 10:00 SkyUp 28.10.19-23.03.19
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 10:45 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 11:35 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
MSI206 Київ — Запоріжжя 12:10 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
UTN6131 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 13:00 Азур Эйр 28.10.19-04.11.19
UTN6132 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 14:00 Азур Эйр 28.10.19-04.11.19
LO745 Варшава ― Запоріжжя 13:55 Polish Airlines LOT 27.10.19 — 23.03.20
LO746 Запоріжжя ― Варшава 14:35 Polish Airlines LOT 27.10.19 — 23.03.20
PS 5271 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 14:00 МАУ 28.10.19.
PS 5272 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 15:10 МАУ
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя  14:55 Turkish Airlines 27.10.19 — 28.03.20
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул  15:50 Turkish Airlines  27.10.19 — 28.03.20
M9318 Мінськ ― Запоріжжя  16:15 Мотор Січ 27.10.19 — 28.03.19
MSI205 Запоріжжя — Київ 17:50 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
PQ 7151 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 19:55 SkyUp 28.10.19.
PQ 7151 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 20:55 SkyUp 04.11.19-23.03.20
M9202 Київ ― Запоріжжя  21:15 Мотор Січ  27.10.19 — 28.03.19
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:15:00 МАУ 27.10.19 — 28.03.20

Вівторок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
UTN6131 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 00:00 Азур Эйр 07.11.19-28.03.20
PQ 7153 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 00:05 SkyUp 05.11.2019-23.03.20.
UTN6132 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 02:05 Азур Эйр 07.11.19-28.03.20
PQ 7151 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 02:30 SkyUp 29.10.19.
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45 МАУ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20 Мотор Січ  27.10.19 — 28.03.19
PS 087 Бориспіль — Запоріжжя 10:45 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
PS088 Запоріжжя — Бориспіль 11:35 МАУ  27.10.19 — 28.03.20
MSI206 Київ — Запоріжжя 12:10 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 13:45 Pegasus Airlines 27.10.19 — 28.03.20
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 14:25 Pegasus Airlines  27.10.19 — 28.03.20
THY1469 Стамбул ― Запоріжжя 14:55 Turkish Airlines 27.10.19 — 28.03.20
THY1470 Запоріжжя ― Стамбул 15:50 Turkish Airlines 27.10.19 — 28.03.20
MSI205 Запоріжжя — Київ 17:50 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
PQ 7152 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 18:00 SkyUp 05.11.19-24.03.20.
PQ 182 Запоріжжя — Бориспіль  19:00 SkyUp 29.10.19-27.03.20
PQ 182 Бориспіль ― Запоріжжя 22:00 SkyUp  29.10.19-27.03.20
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15 Мотор Січ  27.10.19 — 28.03.19
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:15 МАУ 27.10.19 — 28.03.20

Середа

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 7151 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 02:05 SkyUp 06.11.19-27.11.19 и 11.12.19-25.03.20
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45 UIA
M9317 Запоріжжя ― Мінськ  06:45 Motor Sich 27.10.19 — 28.03.19
M9201 Запоріжжя ― Київ  07:20 Motor Sich  27.10.19 — 28.03.19
THY 1479 Стамбул — Запоріжжя 08:45 Turkish Airlines 27.10.19 — 28.03.20
THY 1480 Запоріжжя — Стамбул 09:40 Turkish Airlines 27.10.19 — 28.03.20
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 10:45 UIA 27.10.19 — 28.03.20
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 11:35 UIA 27.10.19 — 28.03.20
MSI206 Київ — Запоріжжя 12:10 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 18:00  SkyUp 06.11.19-27.11.19 и 11.12.19-25.03.20
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15 Motor Sich 27.10.19 — 28.03.19
MSI205 Запоріжжя — Київ 17:50 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
LO747 Варшава ― Запоріжжя 17:25 LOT 30.10.19-27.03.19
LO748 Запоріжжя ― Варшава 18:05 LOT  30.10.19-27.03.19
PQ 182 Запоріжжя — Бориспіль 19:00 SkyUp 27.10.19-01.12.19.
M9202 Київ ― Запоріжжя  21:15 Motor Sich 27.10.19 — 28.03.19
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:15 UIA 27.10.19-28.03.19
PQ 181 Бориспіль — Запоріжжя 2200 SkyUp 27.10.19-01.12.19.

Четвер

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 0573 Запоріжжя — Шарджа 01:00 SkyUp 27.10.19 — 28.03.20
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45 UIA 27.10.19 — 28.03.20
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20 Motor Sich 27.10.19 — 28.03.19
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 10:45 UIA 27.10.19 — 28.03.20
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 11:35 UIA 27.10.19 — 28.03.20
MSI206 Київ — Запоріжжя 12:10 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
PQ 0574 Шарджа-Запоріжжя 13:50 SkyUp 27.10.19 — 28.03.20
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 13:40 Pegasus 31.10.19-26.03.20
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 14:20 Pegasus 31.10.19-26.03.20
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 14:55 Turkish Airlines 27.10.19 — 28.03.20
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 15:50 Turkish Airlines  27.10.19 — 28.03.20
PQ 0343 Запоріжжя — Тель-Авив 14:50 SkyUp 27.10.19 — 26.03.20
MSI205 Запоріжжя — Київ 17:50 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
PQ 182 Запоріжжя ― Бориспіль 19:00 SkyUp 27.10.19 — 01.12.19.
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15 Motor Sich 27.10.19 — 28.03.19
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:15 UIA 27.10.19 — 26.03.20
PQ 181 Бориспіль ― Запоріжжя 22:00 SkyUp 27.10.19 — 01.12.19.
PQ 0344 Тель-Авив — Запоріжжя 22:30 SkyUp 27.10.19 — 26.03.20

П'ятниця

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
UTN6131 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 00:00 Азур Эйр 07.11.19-28.03.20
PQ 7153 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 00:05 SkyUp 01.11.19.
PQ 7151 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 00:05 SkyUp 29.11.2019
PQ 7151 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 00:35 SkyUp 20.12.19-27.12.19
PQ 7151 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 00:40 SkyUp 13.12.19.
PQ 7151 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 00:50 SkyUp 19.12.19-26.12.19.
UTN6132 Запоріжжя — Шарм-эль-Шейх 02:05 Азур Эйр 07.11.19-28.03.20
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45 Мотор Січ 27.10.19 — 28.03.19
M9201 Запоріжжя ― Київ  07:20 Мотор Січ  27.10.19 — 28.03.19
TK 1479 Стамбул — Запоріжжя  08:45 Turkish Airlines 27.10.19 — 28.03.20
TK 1480 Запоріжжя — Стамбул  09:40 Turkish Airlines  27.10.19 — 28.03.20
PQ 7152 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 09:45 SkyUp 20.12.19-27.12.19
PQ 7152 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 10:00 SkyUp 13.12.19.
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 10:45 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 11:35 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
MSI206 Київ — Запоріжжя 12:10 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
MSI205 Запоріжжя — Київ 17:50 Мотор Січ 11.11.19-28.03.20
LOT 747 Варшава — Запоріжжя 17:25 Polish Airlines LOT 30.10.19-27.03.20
LOT 748 Запоріжжя — Варшава 18:05 Polish Airlines LOT 30.10.19-27.03.20
MSI318 Мінськ — Запоріжжя  16:15 Мотор Січ 27.10.19 — 28.03.19
PQ 7154 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 19:00 SkyUp 01.11.19.
PQ 7152 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 19:00 SkyUp 15.11.19-29.11.19
PQ 7152 Шарм-эль-Шейх — Запоріжжя 19:10 SkyUp 29.11.2019
PQ 182 Запоріжжя ― Бориспіль 20:00 SkyUp 01.11.19-27.03.20.
M9202 Київ ― Запоріжжя  21:15 Мотор Січ 27.10.19 — 28.03.19
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:15 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
PQ 181 Бориспіль ― Запоріжжя 23:00 SkyUp 01.11.19-27.03.20.

Субота

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
PQ 7153 Запорожье — Шарм-эль-Шейх 01:00 SkyUp 02.11.19-29.11.19 и 14.12.19-27.03.20.
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45 UIA 27.10.19 — 28.03.20
M9203 Запоріжжя ― Київ  08:30 Motor Sich 27.10.19 — 28.03.19
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 10:45 UIA 27.10.19 — 28.03.20
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 11:35 UIA 27.10.19 — 28.03.20
MSI208 Київ — Запоріжжя 12:50 Мотор Січ 16.11.19-28.03.20
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 14:55 Turkish Airlines  27.10.19 — 28.03.20
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 15:50 Turkish Airlines  27.10.19 — 28.03.20
PQ 7152 Шарм-эль-Шейх — Запорожье 18:55 SkyUp 14.12.19-28.12.19
PQ 7154 Шарм-эль-Шейх — Запорожье 18:55 SkyUp 04.01.19-28.03.19
PQ 7154 Шарм-эль-Шейх — Запорожье 19:50 SkyUp 09.11.19-23.11.19
PQ 7152 Шарм-эль-Шейх — Запорожье 19:50 SkyUp 30.11.2019
PQ 7154 Шарм-эль-Шейх — Запорожье 19:55 SkyUp 02.11.2019
PQ 7154 Шарм-эль-Шейх — Запорожье 20:55 SkyUp 07.12.19.
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:15 UIA 27.10.19 — 28.03.20

Неділя

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія Період
UTN6131 Шарм-эль-Шейх — Запорожье 00:00 Азур Эйр 07.11.19-28.03.20
PQ 0573 Запорожье — Шарджа 01:00 SkyUp 27.10.19 — 28.03.20
UTN6132 Запорожье — Шарм-эль-Шейх 02:05 Азур Эйр 07.11.19-28.03.20
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:45 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
M9 317 Запоріжжя ― Мінськ  07:45 Мотор Січ 27.10.19 — 28.03.19
TK 1469 Стамбул ― Запоріжжя 08:45 Turkish Airlines
TK 1470 Запоріжжя ― Стамбул 09:40 Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 10:55 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 11:35 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 11:20 Pegasus Airlines 27.10.19 — 24.03.20
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 12:00 Pegasus Airlines 27.10.19 — 24.03.20
UTN6131 Шарм-эль-Шейх — Запорожье 13:00 Азур Эйр 30.10.19.-04.11.19
UTN6132 Запорожье — Шарм-эль-Шейх 14:00 Азур Эйр 30.10.19.-04.11.19
PQ 0574 Шарджа-Запорожье 13:50 SkyUp 27.10.19 — 28.03.20
PS 5272 Шарм-эль-Шейх — Запорожье 13:00 МАУ 03.11-22.12 и 12.01.20-22.03.20
PS 5271 Запорожье — Шарм-эль-Шейх 14:10 МАУ 03.11-22.12 и 12.01.20-22.03.20
LO 745 Варшава ― Запоріжжя 13:55 LOT 27.10.19 — 23.03.20
LO 746 Запоріжжя ― Варшава 14:35 LOT 27.10.19 — 23.03.20
PQ 0343 Запорожье — Тель-Авив 14:50 SkyUp 27.10.19 — 28.03.20
M9 318 Мінськ ― Запоріжжя  16:15 Мотор Січ 27.10.19 — 28.03.19
MSI207 Запоріжжя — Київ 17:50 Мотор Січ 17.11.19-28.03.20
PQ 182 Запоріжжя ― Бориспіль 19:00 SkyUp 27.10.19 — 01.12.19.
PQ 181 Бориспіль ― Запоріжжя 22:00 SkyUp 27.10.19 — 01.12.19.
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:15 МАУ 27.10.19 — 28.03.20
MSI 204 Київ — Запоріжжя 21:45 Мотор Січ 27.10.19 — 28.03.19
PQ 0343 Тель-Авив — Запорожье 22:30 SkyUp 27.10.19 — 26.03.20