Розклад рейсів

Понеділок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 00:35:00 МАУ
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 МАУ
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Мотор Січ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Мотор Січ
SQP7152 Шарм ель Шейх ― Запоріжжя 12:05 SKYUP
SQP7151 Запоріжжя ― Шарм ель Шейх 13:05 SKYUP
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 МАУ
LO745 Варшава ― Запоріжжя 13:40:00 LOT
LO746 Запоріжжя ― Варшава 14:20:00 LOT
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 15:10:00 Turkish Airlines
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 МАУ
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 16:05:00 Turkish Airlines
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Мотор Січ
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Мотор Січ
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 МАУ

Вівторок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 МАУ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Мотор Січ
PC432 Стамбул ― Запоріжжя 13:30:00 Pegasus Airlines
PC433 Запоріжжя ― Стамбул 14:20:00 Pegasus Airlines
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 МАУ
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 МАУ
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 15:10:00 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 16:05:00 Turkish Airlines
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Мотор Січ
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 МАУ

Середа

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 UIA
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Motor Sich
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Motor Sich
TK1479 Стамбул ― Запоріжжя 08:45:00 Turkish Airlines
TK1480 Запоріжжя ― Стамбул 09:40:00 Turkish Airlines
SQP7152 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 12:15:00 Sky Up
SQP7151 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 13:15:00 Sky Up
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 UIA
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Motor Sich
LO747 Варшава ― Запоріжжя 17:20:00 LOT
LO748 Запоріжжя ― Варшава 18:00:00 LOT
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 UIA
QU6132 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 00:30 Azur Air

Четвер

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
QU6132 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 01:20:00 Azur Air
QU6131 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 02:30:00 Azur Air
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 UIA
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Motor Sich
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 UIA
PC432 Стамбул ― Запоріжжя 13:25:00 Pegasus Airlines
PC433 Запоріжжя ― Стамбул 14:40:00 Pegasus Airlines
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 15:10:00 Turkish Airlines
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 16:05:00 Turkish Airlines
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 UIA

П'ятниця

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 МАУ
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Мотор Січ
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Мотор Січ
TK1479 Стамбул ― Запоріжжя 08:45:00 Turkish Airlines
TK1480 Запоріжжя ― Стамбул 09:40:00 Turkish Airlines
SQP7152 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 15:35 SkyUp
SQP7151 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 16:35 SkyUp
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 МАУ
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 МАУ
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Мотор Січ
LO747 Варшава ― Запоріжжя 17:20:00 LOT
LO748 Запоріжжя ― Варшава 18:00:00 LOT
PS5272 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 12:45 МАУ
PS5271 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 13:55 МАУ
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Мотор Січ
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 МАУ

Субота

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 UIA
M9203 Запоріжжя ― Київ 08:30:00 Motor Sich
SQP7152 Шарм ель Шейх― Запоріжжя 11:55 Скай Ап
SQP7151 Запоріжжя ― Шарм ель Шейх 12:55 Скай Ап
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 UIA
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 15:10:00 Turkish Airlines
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 16:05:00 Turkish Airlines
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 UIA
QU 6132 Шарм ель Шейх― Запоріжжя 01:20 Азур Ейр

Неділя

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
QU 6132 Шарм-ель-Шейх ― Запоріжжя 01:30:00 Azur Air
QU 6131 Запоріжжя ― Шарм-ель-Шейх 02:30:00 Azur Air
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 МАУ
M9 317 Запоріжжя ― Мінськ 07:45:00 Мотор Січ
TK 1479 Стамбул ― Запоріжжя 08:45:00 Turkish Airlines
TK 1480 Запоріжжя ― Стамбул 09:40:00 Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 МАУ
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 13:25:00 Pegasus Airlines
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 14:15:00 Pegasus Airlines
LO 745 Варшава ― Запоріжжя 13:40:00 LOT
LO 746 Запоріжжя ― Варшава 14:20:00 LOT
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 МАУ
M9 318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Мотор Січ
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 МАУ
M9 204 Київ ― Запоріжжя 21:45:00 Мотор Січ