Розклад рейсів

Понеділок

№ рейсу
Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
РS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30   МАУ
MSI317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45   Мотор Січ
MSI201 Запоріжжя ― Київ 07:20   Мотор Січ
BAY 2720
Тіват ― Запоріжжя   12:00 Bravo Airways
BAY 2719 Запоріжжя ―Тіват 13:35   Bravo Airways
TK 1469 Стамбул ― Запоріжжя   10:55 Turkish Airlines
TK 1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:50   Turkish Airlines
LO745 Варшава ― Запоріжжя   14:00 LOT
LO746 Запоріжжя ― Варшава 14:40   LOT
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя   11:55 МАУ
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50   МАУ
MSI 318 Мінськ ― Запоріжжя   17:15 Мотор Січ
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя   21:10 МАУ
MSI202 Київ ― Запоріжжя   21:15 Мотор Січ

Вівторок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30   МАУ
MSI317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45   МАУ
MSI201 Запоріжжя ― Київ 07:20   Мотор Січ
TK 1469 Стамбул ― Запоріжжя   10:55 Turkish Airlines
TK 1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:50   Turkish Airlines
SQP7152 Шарм-Ель-Шейх ― Запоріжжя
  12:05 SkyUp
SQP7151 Запоріжжя ― Шарм-Ель-Шейх
13:05   SkyUp
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя   11:55 МАУ
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50   МАУ
MSI318 Мінськ ― Запоріжжя   17:10 Мотор Січ
LOТ747 Варшава ― Запоріжжя   17:20 LOT
LOТ748 Запоріжжя ― Варшава 18:00   LOT
PC430 Стамбул ― Запоріжжя   17:45 Pegasus Airlines
PC431 Запоріжжя ― Стамбул 18:40   Pegasus Airlines
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя   21:10 МАУ
MSI202 Київ ― Запоріжжя   21:15 Мотор Січ

Середа

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30   UIA
MSI317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45   Motor Sich
MSI201 Запоріжжя ― Київ 07:20   Motor Sich
PS5376 Анталія ― Запоріжжя   12:00 UIA
PS5375 Запоріжжя ― Анталія 13:00   UIA
TK 1469 Стамбул ― Запоріжжя   10:55 Turkish Airlines
TK 1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:50   Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя   11:55 UIA
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50   UIA
UTN6112 Анталія ― Запоріжжя 16:40 Azur Air
UTN6111 Запоріжжя ― Анталія 17:40 Azur Air
MSI318 Мінськ ― Запоріжжя   17:15 Motor Sich
LO747 Варшава ― Запоріжжя   17:20 LOT
LO748 Запоріжжя ― Варшава 18:00   LOT
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя   20:30 UIA
MSI202 Київ ― Запоріжжя   21:15 Motor Sich

Четвер

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30   UIA
MSI201 Запоріжжя ― Київ 07:20   Motor Sich
MSI318 Запоріжжя ― Мінськ
06:45   Motor Sich
MSI319 Запоріжжя ― Бургас 18:00   Motor Sich
WRC 8620 Анталія ― Запоріжжя   10:10 Роза Вітрів
WRC 8619 Запоріжжя ― Анталія 11:20   Роза Вітрів
TK 1469 Стамбул ― Запоріжжя   10:55 Turkish Airlines
TK 1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:50   Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя   11:55 UIA
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль
15:50   UIA
MSI320 Бургас ― Запоріжжя   23:20 Motor Sich
MSI318 Мінськ ― Запоріжжя 17:15   Motor Sich
PC430 Стамбул ― Запоріжжя   17:45 Pegasus Airlines
PC431 Запоріжжя ― Стамбул
18:25   Pegasus Airlines
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя   20:30 UIA
MSI202 Київ ― Запоріжжя   21:15 Motor Sich

П'ятниця

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30   МАУ
MSI317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45   Мотор Січ
MSI201 Запоріжжя ― Київ
07:20   Мотор Січ
TK 1469 Стамбул ― Запоріжжя   10:55 Turkish Airlines
TK 1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:50   Turkish Airlines
LOT745 Варшава ― Запоріжжя   14:00 LOT
LOT746 Запоріжжя ― Варшава 14:40   LOT
SQP7152 Шарм-ель-Шейх ― Запоріжжя   12:30 SkyUp
SQP7151 Запоріжжя ― Шарм-ель-Шейх 13:30   SkyUp
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя   11:55 МАУ
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50   МАУ
MSI318 Мінськ ― Запоріжжя   17:15 Мотор Січ
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя   20:30 МАУ
MSI 202 Київ ― Запоріжжя   21:15 Мотор Січ

Субота

№ рейсу
Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30   UIA
MSI203 Запоріжжя ― Київ 08:30   Motor Sich
MSI317 Запоріжжя ― Мінськ 09:00   Motor Sich
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя   10:55 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:50   Turkish Airlines
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя   11:55 UIA
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50   UIA
MSI318 Мінськ ― Запоріжжя   17:15 Motor Sich
LOT747 Варшава ― Запоріжжя   17:20 LOT
LOT748 Запоріжжя ― Варшава 18:00   LOT
PS5376 Анталія ― Запоріжжя   18:00 UIA
PS5375 Запоріжжя ― Анталія 19:00   UIA
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя   21:10 UIA

Неділя

№ рейсу
Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:30 МАУ
MSI317 Запоріжжя ― Мінськ 09:00 Motor Sich
UН3051 Анталія ― Запоріжжя 09:10 AtlasGlobal
UН3050 Запоріжжя ― Анталія 10:10 AtlasGlobal
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 10:55 Turkish Airlines
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 11:50 Turkish Airlines
LO745 Варшава ― Запоріжжя 14:00 LOT
LO746 Запоріжжя ― Варшава 14:40 LOT
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 11:55 МАУ
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50 МАУ
PC430 Стамбул ― Запоріжжя 16:20 Pegasus Airlines
PC431 Запоріжжя ― Стамбул 17:00 Pegasus Airlines
MSI318 Мінськ ― Запоріжжя 17:15 Motor Sich
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:10
МАУ
MSI204 Київ ― Запоріжжя 21:45 Motor Sich