Розклад рейсів

Понеділок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 UIA
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Motor Sich
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Motor Sich
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 UIA
LO745 Варшава ― Запоріжжя 13:40:00 LOT
LO746 Запоріжжя ― Варшава 14:20:00 LOT
TK1469 Стамбул ― Запоріжжя 15:10:00 Turkish Airlines
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
TK1470 Запоріжжя ― Стамбул 16:05:00 Turkish Airlines
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Motor Sich
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 UIA

Вівторок

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
AUI086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 UIA
MSI317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Motor Sich
MSI201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Motor Sich
PGT432 Стамбул ― Запоріжжя 13:30:00 Pegasus Airlines
PGT433 Запоріжжя ― Стамбул 14:20:00 Pegasus Airlines
AUI088 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 UIA
AUI087 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
THI1469 Стамбул ― Запоріжжя 15:10:00 Turkish Airlines
THI1470 Запоріжжя ― Стамбул 16:05:00 Turkish Airlines
MSI318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Motor Sich
MSI202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
AUI085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 UIA

Середа

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 UIA
M9317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Motor Sich
M9201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Motor Sich
TK1479 Стамбул ― Запоріжжя 08:45:00 Turkish Airlines
TK1480 Запоріжжя ― Стамбул 09:40:00 Turkish Airlines
BAY2066 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 10:20:00 Bravo Airways
BAY2065 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 11:20:00 Bravo Airways
PS087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 UIA
PS088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
M9318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Motor Sich
LO747 Варшава ― Запоріжжя 17:20:00 LOT
LO748 Запоріжжя ― Варшава 18:00:00 LOT
M9202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
PS085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 UIA

Четвер

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
UTN6132 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 00:00:00 Azur Air
UTN6131 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 02:05:00 Azur Air
AUI086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 UIA
MSI317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Motor Sich
MSI201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Motor Sich
AUI5272 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 11:15:00 UIA
AUI087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 UIA
AUI5271 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 12:25:00 UIA
PGT432 Стамбул ― Запоріжжя 13:25:00 Pegasus Airlines
PGT433 Запоріжжя ― Стамбул 14:40:00 Pegasus Airlines
THI1469 Стамбул ― Запоріжжя 15:10:00 Turkish Airlines
AUI088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
THI1469 Запоріжжя ― Стамбул 16:05:00 Turkish Airlines
MSI318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Motor Sich
MSI202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
AUI085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 UIA

П'ятниця

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
AUI086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 UIA
MSI317 Запоріжжя ― Мінськ 06:45:00 Motor Sich
MSI201 Запоріжжя ― Київ 07:20:00 Motor Sich
THI1479 Стамбул ― Запоріжжя 08:45:00 Turkish Airlines
THI1480 Запоріжжя ― Стамбул 09:40:00 Turkish Airlines
AUI5272 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 11:35:00 UIA
AUI5271 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 12:45:00 UIA
AUI5272 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 12:45:00 UIA
AUI5271 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 13:55:00 UIA
AUI5272 Шарм-еш-Шейх ― Запоріжжя 13:45:00 UIA
AUI5271 Запоріжжя ― Шарм-еш-Шейх 14:55:00 UIA
AUI087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 UIA
AUI088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
MSI318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Motor Sich
LOT747 Варшава ― Запоріжжя 17:20:00 LOT
LOT748 Запоріжжя ― Варшава 18:00:00 LOT
MSI202 Київ ― Запоріжжя 21:15:00 Motor Sich
AUI085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 UIA

Субота

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 UIA
M9 317 Запоріжжя ― Мінськ 08:15:00 Motor Sich
M9 203 Запоріжжя ― Київ 08:30:00 Motor Sich
SQP 7152 Шарм ель Шейх― Запоріжжя 11:55 Скай Ап
SQP 7151 Запоріжжя ― Шарм ель Шейх 12:55 Скай Ап
PS 087 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 UIA
TK 1469 Стамбул ― Запоріжжя 15:10:00 Turkish Airlines
PS 088 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 UIA
TK 1470 Запоріжжя ― Стамбул 16:05:00 Turkish Airlines
M9 318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Motor Sich
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 UIA
QU 6132 Шарм ель Шейх― Запоріжжя 00:00 Азур Ейр

Неділя

№ рейсу Маршрут Відліт Приліт Авіакомпанія
QU 6132 Шарм-ель-Шейх ― Запоріжжя 00:00:00 Azur Air
QU 6131 Запоріжжя ― Шарм-ель-Шейх 02:05:00 Azur Air
PS 086 Запоріжжя ― Бориспіль 06:35:00 МАУ
M9 317 Запоріжжя ― Мінськ 08:15:00 Мотор Січ
TK 1479 Стамбул ― Запоріжжя 08:45:00 Turkish Airlines
TK 1480 Запоріжжя ― Стамбул 09:40:00 Turkish Airlines
PS 088 Бориспіль ― Запоріжжя 12:05:00 МАУ
PC 432 Стамбул ― Запоріжжя 13:25:00 Pegasus Airlines
PC 433 Запоріжжя ― Стамбул 14:15:00 Pegasus Airlines
LO 746 Варшава ― Запоріжжя 13:40:00 LOT
LO 745 Запоріжжя ― Варшава 14:20:00 LOT
PS 087 Запоріжжя ― Бориспіль 15:50:00 МАУ
M9 318 Мінськ ― Запоріжжя 16:15:00 Мотор Січ
PS 085 Бориспіль ― Запоріжжя 21:35:00 МАУ
M9 204 Київ ― Запоріжжя 21:45:00 Мотор Січ